O nas

Pracownia Rozwoju Biznesu to inicjatywa Anny Orłowskiej-Musiał, która zgromadziła wokół siebie ekspertów praktyków od coachingu, controllingu personalnego oraz finansowego, jak również specjalistów w dziedzinie rozwoju organizacji i ich pracowników. Wspólnie opracowaliśmy autorski Program Rozwoju Biznesu, który skutecznie zwiększy efektywność podejmowanych przez Państwa działań.

ZESPÓŁ

Anna Orłowska-Musiał

coach biznesu i kariery, doświadczony HR manager, asesor assessment center / development center.

Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie. Od ponad 16 lat zajmuje się rozwojem kompetencji menadżerów i pracowników. Jako HR manager była partnerem biznesowym dla zarządu i dyrektorów wyższego szczebla jednej z największych, międzynarodowych organizacji w Europie. Jako coach specjalizuje się w rozwoju i wzmacnianiu potencjału przywódczego oraz osobistej efektywności. Współpracuje z menedżerami w procesach transformacji karier, rozwoju kompetencji oraz rozwoju własnych firm. Posługując się metodą coachingu, wspiera w tworzeniu przejrzystej wizji, strategii oraz świadomym osiąganiu celów, pożądanych rezultatów. Prowadzi również projekty konsultingowe dla firm. Pracując z menedżerami w organizacjach oraz właścicielami spółek, doradza i dostarcza rozwiązania oraz narzędzia z zakresu zarządzania personelem.

Edyta Szarska

międzynarodowy ekspert controllingu, certyfikowany trener i konsultant z wieloletnim doświadczeniem biznesowym.

Absolwentka studiów doktoranckich SGH w Warszawie. Ekspert w dziedzinie finansów i controllingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w controllingu. Międzynarodowy ekspert controllingu (lista expertów ICV dostępna na http://www.controllerverein.com).
Nadzorowała projekty wdrożenia zaawansowanych narzędzi controllingu w zakresie merytorycznym i informatycznym w przedsiębiorstwach różnych branż. W pracy doradczej proponuje rozwiązania oparte na własnych doświadczeniach praktycznych, stale rozwijanych o wiedzę zdobywaną w ramach CIMA i ICV.
Autorka publikacji w prasie fachowej (“Controlling”, „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”, „CFO Magazyn Finansistów”; decyzje-it.pl portal newsletters, nf.pl portal and English ICV e-news, „Controller Magazin Spezial” – English edition). Prowadzi liczne szkolenia i konferencje, również poza granicami kraju (m.in. w Rosji). Certyfikowany trener webcast i e-learning.

Paweł Musiał

współwłaściciel i członek zarządu w firmie Controlling Systems Sp. z o.o., członek zarządu ICV Warszawa.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału Zarządzania i Informatyki. Od 12 lat specjalizuje się w dziedzinie wykorzystania narzędzi Business Intelligence w controllingu.
Obecnie członek zarządu Controlling Systems i partner w Pracowni Rozwoju Biznesu.
Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia ICV- Koła Praktyków Controllingu, członek zarządu Koła ICV Warszawa. Od 2011 roku na liście międzynarodowych ekspertów. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH – Akademia Controllingu Finansowego w Grupach Kapitałowych oraz w Chrześcijańskiej Szkole Przywództwa UKSW – Program Leadership MBA. Prelegent wielu konferencji, seminariów i webinariów z zakresu wykorzystywania narzędzi informatycznych w controllingu (Infor, BDO, ICV, WSB).
W swojej pracy zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie wprowadzania i rozwoju controllingu, opartego na trzech filarach (ludzie, koncepcja, narzędzia). Wspiera przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności, łącząc kompetencje twarde z miękkimi. Prowadzi warsztaty rozwojowe dla controllerów „Controller Finansowy – biznes partnerem”, a także dla menedżerów „Modele biznesowe a controlling”.

Przemysław Mastalerz

doświadczony menadżer finansowy, doradca i trener z wieloletnim polskim i międzynarodowym doświadczeniem.

W swojej pracy zajmuje się zagadnieniami związanymi z tworzeniem i zarządzaniem innowacjami u Klienta, budowaniem strategii i modeli strategicznych, modelowaniem jak również optymalizacją procesów i projektów, controllingiem oraz sprawnym systemem informacji zarządczej.
Swoje doświadczenie czerpał pracując dla małych rodzinnych firm, państwowych przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. W tych ostatnich miał okazję współpracować z 29 krajami od Japonii, Chin i Indii do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej.
Od 2009 roku prowadzi działalność doradczą, w której pomaga firmom w rozwoju i osiąganiu wyników, rozwiązywaniu problemów oraz ich unikaniu.
Wśród klientów są firmy z branż: transportowej, doradczej, usługowej, badawczej i handlowej.
Prowadzi także wykłady oraz szkolenia współpracując m.in. z firmami BDO, Infor Training, Centrum Promocji Informatyki, Fundacja Rozwoju Rachunkowości.

Coaching Warszawa – www.coachwarszawa.pl – skontaktuj się z coachem i umów się na sesje próbną!