Co nas wyróżnia

  • Misja – pomagamy. Nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi praktykami i ekspertami, którzy po prostu chcą zmieniać świat biznesu na lepszy, wspierając się posiadanymi talentami. Są to nasze kompetencje, doświadczenia, pasja i chęć dzielenia się wiedzą z zakresu rozwoju biznesu.
  • Opieramy się na wieloletnich doświadczeniach oraz wypracowanych rozwiązaniach największych, uznawanych na całym świecie organizacji takich jak: ICV (Internationaler Controller Verein) Międzynarodowa Organizacja Controllerów Finansowych oraz ICF (International Coach Federation) – największa Międzynarodowa Organizacja Coachów. Opracowane przez nas programy coachingowe prowadzone są zgodnie z metodyką CoachWise, akredytowanej i uznawanej przez ICF. Nasi konsultanci są międzynarodowymi ekspertami ICV.
  • Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone koncepcje zarządzania. Zaczynamy współpracę od diagnozy organizacji, dopiero po tym pomagamy w wyznaczaniu celów i, co najważniejsze, towarzyszymy Państwu na etapie ich realizacji, dając wsparcie coacha (motywacja, zaangażowanie, mocne strony), dyrektora personalnego, controllera finansowego, oraz nowoczesnych narzędzi informatycznych.
  • Łączymy twarde elementy zarządzania, jak finanse, płynność, budżetowanie, cele, z miękkimi – jak zaangażowanie, uwolnienie potencjału i mocnych stron. Wspomagamy innowacyjność i kreatywność.
  • Przystępna dla małych i średnich firm cena – w ramach kosztów jednego etatu mogą Państwo korzystać z pomocy controllera finansowego, dyrektora personalnego, controllera personalnego, coachów oraz mieć dostęp do specjalistycznych narzędzi do zarządzania. To Państwo decydują, jak szeroki ma być zakres naszego wsparcia.